2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Słupsk
Dodane 06 maja 2024

Asystent działu sprzedaży ds. OZE

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Asystent działu sprzedaży ds. OZE

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż całego portfolio produktów - fotowoltaika, pompy ciepła, kotły na pellet, kotły zgazowujące drewno

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

  • Współpraca z zespołem

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klientów indywidualnych

  • Aktywne korzystanie z bazy danych do zarządzania relacjami z Klientami oraz raportowanie aktywności sprzedażowej

  • Konsekwentne realizowanie ambitnych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, determinacja i odpowiedzialność są dla nas priorytetem

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej dla Klienta indywidualnego

  • Umiejętność pracy na powierzonym portfelu Klientów

  • Determinacja, chęć nauki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność nawiązywania nowych relacji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wysokie premie

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy, w tym samochodu służbowego po osiągnieciu minimalnego planu sprzedażowego

  • Pełne wsparcie techniczne

  • Szkolenie techniczno-handlowe, które przygotuje Cię do samodzielnej pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pełne wsparcie marketingowe wraz z niezbędnymi materiałami

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wyślij CV i dołącz do zespołu SUNPOLENERGY

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 882135535