2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gniew
Małgorzata Dubiela
Dodane Dzisiaj o 14:41

Asystent Działu Sprzedaży

Lokalizacja

Gniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych;

  • wprowadzanie zamówień do systemu;

  • organizowanie wysyłki towaru do klienta;

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych;

 Wymagania:

  • min. roczny staż pracy na podobnym stanowisku i w podobnej branży;

  • wykształcenie min. średnie.

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny etat

  • stałe wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

Lokalizacja

Gniew,

Pomorskie

Pomorskie, Gniew
ID: 914194912