2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 06 maja 2024

Asystent działu handlowego

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

·        Aktywne pozyskiwanie klientów

·        Przygotowywanie ofert

·        Kontakt z klientem

·        Budowanie długofalowych relacji

Wymagania

·        wykształcenie średnie lub wyższe

·        mile widziana znajomość języka angielskiego

·        mile widziane doświadczenie w sprzedaży

·        czynne prawo jazdy kat. B

·        umiejętności komunikacyjne

·        umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej i pracy w zespole

·        kreatywność, energia i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

·        dogodne warunki zatrudnienia

·        samodzielne stanowisko pracy (praca stacjonarna oraz w terenie)

·        pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

·        możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kompetencji

·        pracę w zgranym zespole

. możliwość awansu

. możliwość rozwoju

·        sympatyczną i sprzyjającą samorealizacji zawodowej atmosferę

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 916414051