2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Szczecin
  6. E-commerce (handel internetowy) - Centrum
Dodane 17 maja 2024

Asystent ds. sprzedaży

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STRONGROOM to marka firmy Volleffekt GmbH z wieloletnim stażem w branży wyposażenia wnętrz na rynku niemieckim. Kreujemy produkty w stylu industrialnym i loftowym, które są wykonywane ze stali, szkła i drewna.

Zależy nam PRZEDE WSZYSTKIM na otwartej i ciekawej osobowości i pozytywnym nastawieniu do pracy. Chcemy Cię lepiej poznać i przekonać się, że pasujesz do naszego kreatywnego i pozytywnego teamu : ) Prześlij nam swoje CV!

Dodatkowo będzie nam miło, jak rozwiążesz test osobowości na stronie www.16personalities.com/pl i załączysz wynik w wiadomości. lub wyślesz wynik poprzez e-mail dostępny na naszej stronie internetowej www.strongroom.pl

Miejsce pracy: Szczecin, centrum

Tryb pracy: Praca stacjonarna - nie ma możliwości pracy zdalnej

Praca w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku

Znajomość:

  • Allegro

  • Baselinker

  • Business manager

  • Microsoft Office

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C

  • Kontakt z branżystami

  • Monitorowanie Allegro i wystawianie nowych produktów

  • Pakowanie produktów i wysyłka

  • Obsługa klienta stacjonarna i telefoniczna

  • Postowanie na grupach Facebookowych z ofertą sklepu

  • Postowanie na profilach w social media marki (facebook, instagram, pinterest)

Oczekiwania:

  • Łatwo nawiązujesz kontakt i lubisz pracę z ludźmi

  • Nie boisz się wyjść z ofertą do potencjalnego klienta

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Język niemiecki/angielski

  • Prawo jazdy kat.B

  • Doświadczenie pracy w handlu lub sprzedaży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Zgrany zespół młodych, energicznych i zdolnych ludzi, którzy są wsparciem w realizacji zadań

  • Fajną i przyjazną atmosferę

  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, kurs językowy) po okresie próbnym

  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarcza nowych możliwości rozwoju

  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię

  • Wyjazdy integracyjne zespołu polsko-niemieckiego

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VOLLEFFEKT GMBH , a także przekazanie tych danych VOLLEFFEKT GMBH w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918860158