2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Alicja Szuniewicz
Dodane 17 maja 2024

Asystent ds. produkcji -> praca biurowa -> ul. Graniczna ->stała praca

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku Asystenta zespołu produkcji w nowopowstałej firmie we Wrocławiu

Dołącz do naszego zespołu i bądź wsparciem w pracach administracyjno-biurowych

Świetnie znasz Excel, a kontakt telefoniczny i mailowy w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Świetnie! Aplikuj już dziś.

Lokalizacja: ul. Graniczna, Wrocław (dojazd autobusem linii 106)

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie 5500-6500 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • pracę w systemie 1-zmianowym 7-15
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • dodatkową przerwę w ciągu pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach nowoczesnej firmy
  • szkolenie wyjazdowe do Anglii w pierwszym tygodniu pracy
  • benefity pozapłacowe (dofinansowanie do opieki medycznej, kawę, herbatę)

zadania

  • tworzenie list załadunkowych
  • uzupełnianie ilości zużytego materiału w systemie komputerowym
  • przygotowywanie, grupowanie dokumentów produkcyjnych
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny w j. angielskim z centralą firmy

oczekujemy

  • biegłej znajomości programów Microsoft Excel, Word, Outlook, mile widziany system ERP
  • umiejętności organizacyjnych oraz proaktywnej postawy
  • chęci do współpracy z działem produkcji, logistyki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917363297