2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Opole
Dodane 10 maja 2024

Asystent ds. najmu, praca dodatkowa (lipiec-wrzesień 2024)

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

OFERTA  PRACY - Asystent ds. najmu nieruchomości

Firma z branży zarządzania najmem i zakwaterowania studentów poszukuje pozytywnej, komunikatywnej i odpowiedzialnej osoby gotowej do dodatkowej pracy typu non-office w niepełnym wymiarze godzin.

Okres wykonywania zleceń: lipiec-wrzesień 2024 w Opolu.

Opis stanowiska

Do twoich obowiązków będzie należała prezentacja mieszkań o przeznaczeniu na wynajem oraz informowanie oglądających o warunkach najmu. Pracę będziesz wykonywać na terenie Opola (Osiedle AK, Centrum, Śródmieście, Bliskie Zaodrze). Nie oczekujemy Twojej obecności w biurze, wystarczy, że będziesz „pod telefonem” we wcześniej ustalonych godzinach. Przez cały okres współpracy będziesz miał przydzielonego opiekuna, który będzie Cię wspierał i organizował Twoje spotkania.

Czego wymagamy:

- znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie (w stopniu komunikatywnym)

- dyspozycyjności min. 4h dziennie w godzinach 9 –19

- punktualności

- kultury osobistej

- samodzielności i odpowiedzialności

- posiadania prawa jazdy kategorii B lub akceptacji poruszania się innym środkiem lokomocji (również podczas deszczu) np. hulajnogą elektryczną lub rowerem

- umiejętność korzystania z kalendarza google

- chęci do nauki nowych umiejętności

- posiadania stroju (smart casual, business casual)

- umiejętności wykonania drobnych porządków przed prezentacją mieszkania

Co byłoby mile widziane:

- własny samochód

- status studenta / ucznia (umowa zlecenie)

- pełna dyspozycyjność w godzinach 9 – 19

- dyspozycyjność podczas weekendów (od 2 do 4 godzin)

- doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami (kelner, dział obsługi klienta, sprzedaż)

- możliwość pracy w przyszłym roku na tych samych warunkach

- komunikatywna znajomość angielskiego

- umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych do prezentacji oferty (dodatkowo płatne)

Wymiar pracy:

- praca dodatkowa (niepełny wymiar godzinowy)

- praca sezonowa w okresie od lipca do września 2024

Wynagrodzenie:

- za skuteczną prezentację pokoju. Zaproponuj swoją stawkę w formularzu.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy

- praca non office i w terenie

- możliwość dalszej współpracy w formie okazjonalnych zleceń

- samochód służbowy

- telefon służbowy

- szkolenie i nabycie doświadczenia w sprzedaży i branży nieruchomości

- miłą atmosferę i wsparcie

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, który otrzymasz po przesłaniu swojej kandydatury przez OLX.

Link do formularza znajduje się również w klauzuli RODO poniżej.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917413359