2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 14 maja 2024

Asystent ds. koordynacji produkcji – praca biurowa – 5 dni w tygodniu

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sweet Gallery sp. z o. o. spółka komandytowa właściciel marki Lodolandia, Kołacz na Okrągło, SiGelato oraz Bafra Kebab. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym oraz zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta ds. koordynacji produkcji

Dołącz do naszego zespołu i bądź wsparciem w pracach administracyjno-biurowych.

Świetnie znasz Excel, a kontakt telefoniczny i mailowy nie stanowi dla Ciebie problemu?

Lokalizacja: Warszawa, dzielnica Włochy ul. Jutrzenki, (dojazd autobusami linii 187, 189, 401, 517 lub kolejką WKD stacja Salomea).

Zadania:

  • tworzenie i uzupełnianie baz i raportów w Excelu,

  • tworzenie i uzupełnianie listy towarów i podzespołów do zamówień,

  • weryfikowanie poprawności danych zawartych w raportach ze stanem faktycznym,

  • kontakt osobisty, mailowy oraz telefoniczny z pracownikami innych działów oraz podwykonawcami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5500-6500 zł brutto w zależności od doświadczenia,

  • pracę w systemie 1-zmianowym w godz. 9-17,

  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy,

  • możliwość płatnych nadgodzin,

  • możliwość rozwoju w strukturach nowoczesnej firmy,

  • szkolenie wdrożeniowe,

  • benefity pozapłacowe (dofinansowanie do opieki medycznej, dopłata do karty Multisport).

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programów Microsoft Excel, Word, Outlook,

  • mile widziana znajomość systemu typu CRM,

  • umiejętności organizacyjnych oraz proaktywnej postawy,

  • chęci do współpracy z rożnymi działami w firmie i podwykonawcami,

  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 918194567