2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdynia
  6. Pozostałe oferty pracy - Mały Kack
Dodane 31 maja 2024

Asystent ds. controllingu

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów na potrzeby kierownictwa

  • generowanie raportów wspomagających pracę innych działów

  • sporządzanie analiz i raportów ad-hoc na wewnętrzne potrzeby firmy

  • wsparcie w monitorowaniu raportów miesięcznych / kwartalnych / rocznych

  • analiza danych z elementami controllingu

  • sprawdzanie zgodności cenników oraz rozliczeń klientów

  • weryfikacja i kontrola poprawności danych rejestrowanych w systemach

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunku: controlling, finanse, ekonomia

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, mile widziana znajomość Power Query, Power BI)

  • analityczne myślenie

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dokładność i systematyczność w działaniu

  • komunikatywność oraz łatwość przekazywania informacji

  • mile widziana znajomość środowisko programowania PyCharm, Visual Studio Code

  • mile widziane doświadczenie w księgowości lub znajomość zagadnień księgowych

Korzyści dla Ciebie:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy

  • dobry klimat pracy w młodym zespole

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 918922742