2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wrocław
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 26 maja 2024

Asystent ds. administracji

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mucha KSP sp. z o.o. to spółka doradztwa podatkowego we Wrocławiu. Naszą misją jest ścisła współpraca z klientami i czuwanie nad zagadnieniami, które wpływają na ich wyniki podatkowe, a także reagowanie na dynamicznie zmieniające się prawo podatkowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szanujemy ich wyjątkowość oraz budujemy silne relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i wieloletniej współpracy.

Naszym celem jest stały rozwój oraz poszerzanie zespołu aby zagwarantować naszym klientom jak najlepsze wsparcie, dlatego też poszukujemy kandydatów, którzy będą częścią naszego zespołu:

- asystent ds. administracyjnych

Co oferujemy:

·        konkurencyjny system wynagrodzeń odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i  umiejętności;

·        wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu dalszych kwalifikacji i certyfikatów, m.in. finansowanie szkoleń;

·        finansowanie szkoleń oraz materiałów na egzamin na doradcę podatkowego

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        dobre warunki pracy w centrum Wrocławia;

·        elastyczny czas pracy, możliwość naprzemiennej pracy zdalnej;

·        atrakcyjny pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport,  ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego dwa razy w tygodniu;

·        możliwość kształcenia zawodowego i objęcia patronatem doradcy podatkowego.

zakres obowiązków

·        zapewnienie prawidłowej organizacji pracy biura

·        nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą

·        wystawianie faktur w systemie księgowym - Opitma

·        zarządzanie obiegiem faktur/dokumentów/ korespondencji w ramach firmy,

·        prowadzenie bieżących spraw administracyjnych firmy,

·        nadzór nad ewidencją i archiwizowaniem dokumentacji firmy,

·        współpraca z księgowością,

·        obsługa kart multisport, pakietów Luxmed

·        zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,

·        realizowanie innych projektów zleconych przez Przełożonego.

Nasze wymagania

·        mile widziane doświadczenie w pracach biurowych i administracyjnych,

·        samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·        staranność, dokładność, sumienność i zaangażowanie,

·        umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu, wielozadaniowość i decyzyjność,

·        pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

·        biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,

·        znajomość MS Office

Informacja o ochronie danych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Mucha Krajowy Serwis Podatkowy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sikorskiego 26. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś na to stosowną zgodę. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 872374854