2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ostropa
Dodane 15 maja 2024

Asystent/ doradca serwisowy w autoryzowanym serwisie Nissan i Suzuki

Lokalizacja

Gliwice, Ostropa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS STANOWISKA:

  • przyjmowanie i obsługa Klientów serwisu

  • przeprowadzanie wstępnej diagnozy

  • organizowanie pracy na hali serwisowej

  • kontrolowanie poprawności wykonania zleceń serwisowych

  • wydawanie Klientom pojazdów po wykonaniu zleceń serwisowych

  • pozostałe obowiązki związane z pracą na w/w stanowisku

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku obsługi klienta (branża motoryzacyjna lub pokrewna)

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • pełne zaangażowanie i dyspozycyjność

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w branży motoryzacyjnej

  • interesującą i pełną wyzwań pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

PREFERUJEMY:

  • osoby z okolic Gliwic

  • osoby mające przeszłość zawodową związaną z przemysłem motoryzacyjnym

    i znające program Autostacja

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ostropa
ID: 918479292