2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Lubelskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Piaski
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent biura - pomoc księgowego

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stabilna firma zajmująca się e-commerce oraz produkcją mebli dla zwierząt domowych, zatrudni osobę na stanowisku:

ASYSTENT BIURA - POMOC KSIĘGOWEGO

Główny zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości wewnątrz spółki, w tym:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Prowadzenie rejestru dokumentów zakupowych

  • Nadzór nad terminowym dokonywaniem zapłat należności

  • Wprowadzanie danych do programu magazynowego (import/eksport) i nadzór nad jego stanem

  • Bieżący kontakt z biurem rachunkowym

  • Udział w finansowym zamknięciu miesiąca, przygotowanie dokumentów dla zewnętrznego biura rachunkowego.

  • Uzyskiwanie zaświadczeń z ZUS i US

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziani również absolwenci kursu w Stowarzyszeniu Księgowych)

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i podatku od osób prawnych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Skrupulatność i dokładność

  • Pasja i zamiłowanie do pracy w obszarze księgowości

  • Mile widziane osoby zwierzolubne :)

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16

  • Wolne weekendy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości i e-commerce

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Wsparcie w procesie adaptacji oraz dalszej pracy

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Brak dress code'u

  • Pyszną kawę i herbatę

WAŻNE: Praca w Janówku koło Piask. Konieczny własny środek lokomocji. ŁATWY I SZYBKI DOJAZD ZE ŚWIDNIKA, PIASK i WSCHODNICH CZĘŚCI LUBLINA

Lokalizacja

Piaski,

Lubelskie

Lubelskie, Piaski
ID: 912642826