2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent/ asystentka w sekretariacie Kancelarii

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

5E Smaga i Wspólnicy Spółka Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Spółka komandytowa

poszukuje osoby do współpracy na stanowisko:

ASYSTENT/ASYSTENTKA W KANCELARII

Miejsce pracy: Lublin, ul. Wojciechowska

Poznaj nas-> www.5e.legal

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą z wykorzystaniem dedykowanego programu,

  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów i korespondencją w zespole,

  • organizacja i obsługa spotkań,

  • codzienna praca z dokumentami (formatowanie, zarządzanie, archiwizowanie),

  • wykonywanie innych czynności zgodnie ze wskazówkami prawników,

  • kontakt z instytucjami, urzędami, sądami itp.

  • dbałość o detale i wizerunek Kancelarii,

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • umiejętność zarządzania czasem i zadaniami,

  • zdolność do pracy z dużą ilością informacji,

  • otwartość na rozwiązywanie problemów,

  • skrupulatność i zaangażowanie,

  • znajomość pakietu Microsoft Office,

  • znajomość języka angielskiego (B1)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • pracę w ambitnym zespole, przy realizacji nieszablonowych, wieloaspektowych projektów,

  • możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu funkcjonowania prawa i biznesu

  • możliwość realizacji indywidualnych ambicji i pomysłów,

  • przyjazną atmosfera pracy, stałe wsparcie merytoryczne ze strony specjalistów z danej dziedziny,

  • parking i dobrą kawę :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911872585