2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 09:37

Asystent/asystentka dyrektora

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Blossom Anglojęzyczne Przedszkole Artystyczne to kameralne przedszkole położone w Warszawie przy ul. Racławickiej 120.

Poszukujemy

ASYSTENTA/ASYSTENTKI DYREKTORA na cały etat lub część etatu

SZUKAMY OSOBY:

· komunikatywnej, dobrze zorganizowanej

· otwartej na współpracę, ceniącej pracę zespołową

· z dobrą znajomością języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i piśmie

· otwartej na współpracę

· najchętniej studenta/studentki

ZADANIA:

· prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura przedszkola i biura dyrektora

· prowadzenie kalendarza dyrektora

· organizacja eventów przedszkola

WYMAGANIA FORMALNE:

· znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym

· status studenta

OFERUJEMY:

· pracę w przyjemnej, kreatywnej atmosferze

· atrakcyjne wynagrodzenie za 2,5 dnia w tygodniu ok 2000-2500 zł netto, cały etat 4000 - 5000 zł netto

· wyżywienie (własna kuchnia ekologiczna)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 868567417