2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Józefów
  7. Marketing - Michalin
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka ds. rozwoju produktu

Lokalizacja

Józefów, Michalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie działań związanych z realizacją projektów

  • Przygotowywanie raportów prowadzonych działań

  • Wsparcie przy realizacji działań — wdrażania i wycofania produktów

  • Przygotowywanie specyfikacji produktu

  • Współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami

  • Wsparcie w zakresie wymiany informacji pomiędzy działami firmy

  • Przetwarzanie zbioru danych

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Systematyczność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych działań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizacji pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność

  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, pakiet medyczny, uczestnictwo w szkoleniach, możliwość uczestnictwa w zajęciach jezykowych)

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Michalin
ID: 906420439