2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Magda
Dodane 13 maja 2024

Asystent/Asystentka ds. administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

4 900 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, produkującej innowacyjne place zabaw, poszukujemy  energicznej i proaktywnej asystentki lub asystenta, który wesprze biuro w codziennych zadaniach, pomoże w organizacji zadań, wyjazdów montażowych i serwisowych, a także zadba o prawidłowy obieg dokumentów.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów - umów, faktur, druków  - archiwizowanie dokumentów

  • Wsparcie administracyjne między działami w firmie

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla biura rachunkowego

  • Zamawianie transportów firm spedycyjnych krajowych i zagranicznych

  • Zlecanie podwykonawcom montaży na terenie kraju

  • Przyjmowanie zleceń serwisowych/reklamacyjnych

  • Przygotowywanie prostych wycen serwisowych

  • Realizacja powyższych zadań wg opisanych procedur i procesów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Pozytywne nastawienie i postawa, że “szklanka jest zawsze do połowy pełna”

  • Samodzielność i proaktywność

  • Chęć do rozwoju i poszerzania własnych kompetencji

  • Otwartość na wyzwania i nabywanie nowej wiedzy przez szkolenia

Mile widziane na tym stanowisku będą także:

  • Doświadczenie z programem Optima i FirmaO

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym i kadrowym lub księgowym

  • Podstawy logistyki i porównywania ofert

  • Komunikatywny angielski - czasem będziesz musiał_a porozmawiać przez telefon lub napisać maila do naszych zagranicznych partnerów biznesowych.

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę lub B2B, pełny etat

UoP 4900 - 5400 zł brutto

Dodatkowe benefity pracownicze

  • Karta Multisport

  • Wyjazdy integracyjne, firmowe uroczystości i wydarzenia na miejscu

  • Stałe pewne zatrudnienie

  • Świetna atmosfera, partnerskie podejście, transparentne zasady pracy, systemu premiowego

Gdzie będziesz pracować?

Stacjonarnie, w siedzibie firmy w Bielsku-Białej przy ul. Okrzei 2.

Jak aplikować?

Wypełnij formularz rekrutacyjny, załącz swoje CV. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jak przebiega rekrutacja?

Jeśli w Twoim zgłoszeniu znajdziemy wspólny mianownik z naszymi oczekiwaniami, skontaktuje się z Tobą telefonicznie rekruter, aby umówić się na półgodzinne spotkanie online (pierwszy etap rekrutacji jest więc całkowicie zdalny). Jeśli Twoja kandydatura  zostanie zaakceptowana do drugiego etapu, zostaniesz zaproszony/zaproszona na spotkanie na żywo w siedzibie firmy.

O firmie

Firma od ponad 10 lat produkuje naukowe, muzyczne i sensoryczne place zabaw – jest niekwestionowanym liderem na rynku edukacyjnych placów zabaw, co potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Współpracuje z sukcesami z wieloma samorządami, szkołami, przedszkolami i prywatnymi odbiorcami, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą, dzięki rozwijającemu się w zawrotnym tempie działowi eksportu. Poza tym to firma, w której stawia się na dobrą atmosferę, współpracę, samodzielność i wspieranie mocnych stron i talentów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 915249637