2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Winogrady
Dodane 19 maja 2024

Asystent/ Asystentka Biura w Szkole Językowej/ Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szkoła językowa poszukuje do swojego zespołu studenta/studentki do pracy w sekretariacie szkoły

Miejsce pracy: Poznań/ ul. Słowiańska

Lubisz kontakt z klientem? Nie boisz się wyzwań? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej? Prześlij do nas swoje CV, bardzo chętnie spotkamy się, aby przedstawić Ci naszą codzienność w Świecie Języków Obcych da GAMA.

Opis stanowiska:

- prowadzenie sekretariatu i bieżące prace administracyjne

-wystawianie oraz przyjmowanie faktur

- właściwy obieg korespondencji – tradycyjnej i mailowej

-bieżąca aktualizacja danych w systemie do zarządzania szkołą

- dbałość o płynny przepływ informacji i dokumentów

- obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów

- dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura oraz całej firmy

-umieszczanie postów w mediach społecznościowych

-udział w działaniach promocyjnych

- inne bieżące sprawy administracyjne

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- biegłość w obsłudze komputera, urządzeń biurowych i aplikacji pakietu Office

- umiejętność pracy w zespole

- nienaganna kultura osobista, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

-pełną nowych wyzwań pracę w zespole

-wsparcie przy wdrożeniu

- pracę od zaraz

-grafik ustalany pod wspólne potrzeby całego zespołu co miesiąc

- atrakcyjne wynagrodzenie

- współpracę na podstawie umowy zlecenie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 576666275