2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 17 maja 2024

Asystent/Asystentka biura budowy

Wynagrodzenie

4 700 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Przyjmiemy do pracy Asystenta/Asystentkę biura budowy

Miejsce pracy: ul. Ceglana w Katowicach.

Wymagania: dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS OFFICE, skrupulatność, rzetelność, dbałość o detale.

Zakres obowiązków: rejestrowanie i archiwizowanie umów i faktur wraz z wprowadzeniem do systemu Comarch DMS; przygotowywanie materiałów, zestawień na potrzeby majstra/kierownika; sporządzanie projektów pism, sprawozdań, raportów, protokołów ze spotkań, narad; przygotowywanie zestawień do rozliczania robót; przygotowywanie dokumentacji odbioru robót; pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców, prowadzenie zestawień ofertowych; zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych; kontrola obiegu dokumentów; przygotowywanie dokumentacji podwykonawczej; koordynacja kalendarza oraz poczty; kontrola dokumentacji BPH pracowników.

Oferujemy: umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; niezbędne narzędzia pracy (tj. komputer, telefon)

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 876200567