2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Krowodrza
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent Architekta

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku asystent architekta.

Wykonujemy indywidualne projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych, osiedli domów jednorodzinnych oraz projekty budynków usługowych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe Architektura i Urbanistyka (mgr inż. arch lub inż. arch)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy stacjonarnej przy projektach budowlanych do pozwolenia na budowę

  • umiejętność wykonania projektu architektoniczno - budowlanego domu jednorodzinnego w programie Archicad

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie wniosków i uzyskanie uzgodnień niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę

  • sporządzanie projektów koncepcyjnych

  • sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych

  • koordynacja branżowa

  • wykonywanie zadań zleconych przez architekta prowadzącego

  • udziału w procesie uzyskania pozwolenia na budowę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/zlecenie lub B2B.

  • pracę przy projektach różnej skali

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijania umiejętności zawodowych pod nadzorem doświadczonych architektów

  • pracę stacjonarną w naszym biurze we Krakowie, przy ul. Wrocławskiej.

  • pozytywną atmosferę pracy

Praca w programie Archicad, mile widziana bardzo dobra znajomość tego programu.

Mile widziana znajomość programu do wizualizacji Lumion (lub chęci nauki).

CV i portfolio w formacie pdf proszę przesyłać drogą mailową biuro(at)dudaarchitekci.pl.

www.dudaarchitekci.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 813109603