2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Architekt/ka wnętrz

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro projektowania wnętrz GALERIE VENIS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Architekt wnętrz

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta od pierwszego kontaktu, przez proces uzgodnień i projektowania wnętrz, po autorski nadzór nad realizacją.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem, prezentowanie oferty wykończeniowej wnętrz

  • Przygotowanie kompleksowych projektów wykończenia (w tym koncepcji, aranżacji, rysunków technicznych wykonawczych, projektów zabudów na wymiar, zestawień materiałów i kosztów, a także dokumentacji powykonawczej)

  • Wykonywanie wizualizacji wnętrz

  • Nadzór nad realizacją projektu

  • Kontakt z wykonawcami

  • Udział w dniach otwartych, dyżurach projektowych oraz innych organizowanych wydarzeniach

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy architekta (projektowanie wnętrz)

  • Wykształcenie kierunkowe (architektura, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz)

  • Znajomość programów do projektowania i tworzenia wizualizacji (AutoCAD / ZWCAD, SkechUp, V-Ray – warunek konieczny, mile widziany CadDecor)

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie, samodzielność w działaniu

  • Doświadczenie w kontakcie z klientami i współpracy z wykonawcami

  • Komunikatywność, rzetelność, terminowość

  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer z wymaganym oprogramowaniem)

  • Szkolenia produktowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w prężnie działającej firmie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zajęcia z języka angielskiego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 915235439