2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 22 maja 2024

Aquapark Wrocław Technolog/ Elektryk

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno - sportowy w regionie. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości . Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy swoje pasje z wykonywaniem obowiązków. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Konserwatora!

Zadania:

  • wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacyjnych i naprawczych w zakresie ogólnobudowlanym, hydraulicznym i elektrycznym (również w obszarze niecki basenowej),

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie ewidencji wykonywanych czynności obsługowych i konserwacyjnych,

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu.

Oczekiwania:

  • „złota rączka” - zdolności techniczne i manualne potrzebne do wykonywania bieżących napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych, hydraulicznych i elektrycznych,

  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,

  • uprawnienia SEP i do pracy na wysokości,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 i 14-22), w tym w dni weekendowe i święta.

Oferujemy:

  • korzystanie z obiektu na preferencyjnych warunkach (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),
  • zniżkę 40% na posiłek pracowniczy w strefie gastronomii,
  • szkolenia zawodowe,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • dofinansowanie do okularów lub soczewek,

  • dofinansowanie do wakacji i świąt,
  • prywatną opiekę medyczną,

  • dogodną lokalizację w centrum miasta.

Czekamy na Ciebie w najcieplejszym miejscu na mapie Wrocławiu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918417301