2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Trzebinia
Dodane 20 maja 2024

Aparatowy procesów technicznych/Pracownik techniczny

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę instalacji rerafinacji olejów odpadowych, obsługę maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego technicznego

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie o podobnej specjalności

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności pracy w zespole

  • praktycznej znajomości komputera

  • Absolwenci wyższych uczelni mile widziani

To oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Rerafinacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • posiłki regeneracyjne i napoje,

  • Warunki pracy: praca w trybie zmianowym – ciągłym (4 - brygadowym)

O nas:

Firma Eurobac Sp. z o. o. - Zakład Rerafinacji zlokalizowany jest w Trzebini (woj. małopolskie) przy ulicy Dworcowej 2, zajmuje się rerafinacją olejów przepracowanych celem uzyskania oleju bazowego i opałowego.

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 763980056