2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Gumieńce
Dodane 18 kwietnia 2024

Anlagenmechaniker für Sanitär-, Heizungs- und Klimatechnik Prenzlau DE

Wynagrodzenie

50 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

ANLAGENMECHANIKER - Sanitär-, Heizungs-, Klimatechnik (m/w/d).

 IHRE AUFGABEN

  • Installation von Heizungs-, Sanitäranlagen

  • Einbau und Einstellung der MSR-Einrichtungen der Anlagen

  • Prüfung, Wartung und Reparatur der Anlagen

 WIR ERWARTEN

  • eine abgeschlossene Berufsausbildung im Bereich der Heizungs-, Sanitärtechnik oder mehrjährige Berufserfahrung in diesem Bereich

  • zielorientierte und selbständige Arbeitsweise

  • Teamfähigkeit und Zuverlässigkeit

  • Führerschein Klasse B wünschenswert

  • Bereitschaft für überregionale Arbeitseinsätze

Bei weiteren Rückfragen stehen wir gern zur Verfügung

Firma Siebeneicher GmbH z siedziba w Prenzlau (zaledwie 50km od Szczecina), szuka Pracownikow fizycznych do:

  • montażu instalacji grzewczych i sanitarnych

  • instalacji i regulacji wyposażenia MSR systemów

  • przeglądow, konserwacji i naprawy systemów.

Zapewniamy pewną pracę z długoterminowymi perspektywami w dynamicznym i skutecznym zespole oraz ciekawą i różnorodną pracę z wynagrodzeniem zgodnym z układem zbiorowym.

Płacimy również diety, zapewniamy zakwaterowanie na miejscu oraz oferujemy przejazd samochodem służbowym.

Wymagana znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym.

W razie jakichkolwiek pytan, zapraszam do kontaktu.

Telefon kontaktowy na stronie internetowej z koncowka -874943.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 912663759