2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żelechów
Dodane 12 maja 2024

Analityk Specjalista SEO, Google Ads pozyskiwanie backlinkow

Lokalizacja

Żelechów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Szukamy specjalisty do pozycjonowania i optymalizacji sklepow internetowych

hak-hol pl

x-camping eu / fr / it

Potrzebujemu osobę, która będzie się zajmowała kopleksowa optymalizacją.

Zadania

  • Optymalizacja strony (sprawdzanie tekstów)

  • Szkolenia pracowników piszących teksty pod kątem SEO

  • backlink - szukanie portali, incjowanie artykułów, publikacja wraz z backlinkami

  • prowadzenie blogu, zlecanie tekstów, etc

Branża samochodowa: Haki holownicze, bagażniki do transportu rowerów i innych akcesorii holowniczych.

CMS: PrestaShop

Możliwa praca zdalna w młodym zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwe różne modele współpracy: umowa zlecenie, umowa o pracę, inne

AGENCJOM DZIĘKUJEMY

Lokalizacja

Żelechów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelechów
ID: 744409611