2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Opolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Opole
Dodane 13 maja 2024

Analityk finansowy w branży automotive (Opole)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma - Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk finansowy

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w controllingu w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie)

  • doświadczenie w raportowaniu do grupy

  • dobra znajomość excel

  • umiejętności łączenia zadań o charakterze strategicznym z zadaniami operacyjnymi (podejście procesowe)

  • odpowiedzialność i terminowość

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

  • MILE WIDZIANE: Praktyczna znajomość programu  Comarch XL.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie  prognoz finansowych z zachowaniem standardów Spółki i Grupy

  • przygotowanie miesięcznych analiz wyników finansowych Spółki  oraz zebranie  wyjaśnień  odchyleń od budżetu

  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne  potrzeby Spółki, Grupy oraz na potrzeby zewnętrzne

  • uzgodnienie stanu zapasów z systemu Comarch z danymi z sytemu PLEX

  • sporządzanie miesięcznych  zestawień danych finansowych do raportowania do grupy

  • prognoza Cash Flow na potrzeby raportowania grupowego i wewnętrznego Spółki

  • koordynacja danych do sporządzenia  rocznego budżetu

  • optymalizacja procesów kontrolingu

  • sprawozdawczość do GUS

  • sprawozdawczość do NBP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego pracując w firmie produkcyjnej

  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe na życie)

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 617959347