2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Radom
Dodane 17 maja 2024

Analityk Danych Operacyjnych

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy ogólnopolski Dystrybutor art. Tytoniowych Polski Tytoń S.A., poszukuje do nowo tworzonego zespołu: ANALITYKA DANYCH OPERACYJNYCH

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i dystrybuowanie raportów i analiz, w tym także analiz ad-hoc (obszar transportu i logistyki);

  • Porównywanie wskaźników operacyjnych z celami wewnętrznymi organizacji;

  • Prezentowanie wyników, konstruowanie wniosków i rekomendacje na podstawie przeprowadzonych analiz;

  • Optymalizacja procesów, poszukiwanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań optymalizujących procesy transportowe i logistyczne w organizacji;

  • Tworzenie, rozbudowa i automatyzacja narzędzi do raportów i analiz (w oparciu o WMS, Bazy SQL itp.);

  • Tworzenie budżetów, kontrola i akceptacja kosztów;

  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznych procedur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: Analiza Danych, ekonomia, informatyka, transport, logistyka);

  • Doświadczenie w pracy ze zbiorami danych;

  • Praktyczna znajomość: Excel, SQL/Power Query/innych programów do analizy i obróbki danych i wizualizacji (Looker Studio);

  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków, przejrzystego prezentowania wyników pracy;

  • Uwaga do szczegółów, staranność wykonywanych obowiązków i terminowa realizacja zadań;

  • Inicjatywa w działaniu, otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz zmianą.

 Mile widziane

  • Praktyczna wiedza z obszaru transportu i logistyki;

  • Znajomość systemu WMS;

  • Doświadczenie przy projektach wdrożenia systemów ERP,WMS lub innych;

  • Doświadczenie w samodzielnym tworzeniu systemów raportowania w oparciu środowisko bazodanowe.

Jesteś tą osobą , której szukamy? - dzwoń 60*******65 z przyjemnością Cię poznam.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 919021897