2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Pułtusk
Dodane 17 maja 2024

Ambitny pomocnik remontowo-budowlany

Wynagrodzenie

33 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

1)      Dla kogo jest ta oferta?

-Jeśli poważnie podchodzisz do swojej pracy i masz poczucie odpowiedzialności za swoje zadania

-Jeśli w Twoim otoczeniu jesteś uważany za osobę ambitną i pomysłową

-Jeśli odczuwasz potrzebę rozwoju i chcesz rozwijać się w branży remontowo-budowlanej

-Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i przyjaznej atmosfery w miejscu pracy

a jednocześnie…

-Masz przynajmniej roczne doświadczenie w wykończeniówce

-Lubisz precyzyjne prace

-Nie boisz się pobrudzić

TO BYĆ MOŻE TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE…

2)      Kilka słów o nas:

Jesteśmy trzyosobowym zespołem. Jako założyciel firmy, a dodatkowo inżynier budownictwa, jestem nastawiony na umożliwienie rozwoju osobom, dla których praca to nie tylko źródło dochodu, ale także chęć nauki i doskonalenia w swoim fachu. Wspólnym celem zespołu jest rozwój własnych umiejętności oraz firmy.  Poszukuję osoby, która posiada takie cechy jak: wysoka kultura osobista, poczucie odpowiedzialności za swoją pracę oraz nastawienie na rozwój własny i firmy. Oferuję dużo cennej wiedzy i rozwojowe środowisko, w zamian oczekuję zaangażowania, sumienności i uczciwości. Nie praktykuję kar finansowych, nie obwiniam zespołu za niepowodzenia lub opóźnienia. Nasz zespół składa się z ludzi zaangażowanych, doświadczonych i lubiących swoją pracę.

3)      Jakie obowiązki czekają na nowego pracownika?

- Zabezpieczanie powierzchni okien, drzwi, parapetów, podłóg przed zabrudzeniem i uszkodzeniem (precyzyjne oklejanie)

- Kucie, bruzdowanie

- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

- Proste zabudowy z gk, montaż ścianek z gk.

- Sporadycznie drobne prace elektryczne: mocowanie przewodów elektrycznych, wklejanie puszek.

-Prace naprawcze na ścianach

- Przygotowanie podłoża pod szpachlowanie i malowanie

- Szpachlowanie oraz inne czynności związane z wykonywaniem gładzi jako pomocnik

- Malowanie

Zadania będą dostosowane do umiejętności. Nie musisz być dobry we  wszystkim. U nas dowiesz się jak wygląda prawidłowo wykonana robota. Na początku będziesz wykonywał głównie prace pomocnicze i poznasz nowoczesne rozwiązania. Stopniowo będziesz angażowany w bardziej zaawansowane zadania. Poznasz zawód od strony teoretycznej i praktycznej.

4)      Czego oczekuję?

-Minimum roczne doświadczenie w zawodzie.

-Bardzo ważne jest utrzymywanie higieny osobistej. Jeden t-shirt na jeden dzień powinien być oczywistością. Antyperspirant to podstawa.

-Umiejętność utrzymania porządku w swoim otoczeniu służy całej ekipie. Nie zawsze mamy tyle miejsca, ile potrzebujemy.

-Remonty to nie tylko malowanie ścian. Czasem trzeba się pobrudzić.

-Dokładność i cierpliwość przydaje się na co dzień. Sprawne działanie jest ważne, ale jakość jest na pierwszym miejscu. Polskie standardy są wysokie, a nie jesteśmy zainteresowani przeciętnością. Przeciętnych firm jest wystarczająco dużo.

- Umiejętność improwizacji jest częścią tej pracy. Branża remontowa wymaga otwartej głowy.

-Narzędzia są dla Ciebie. Powiemy Ci jak o nie dbać. Wystarczy stosować się do instrukcji, a będą nam służyć dużo dłużej.

-Porządek to nie tylko posprzątane pomieszczenie. Przestrzeganie procedur pozwoli uniknąć nieporozumień.

-Nie tylko szef może mieć dobre pomysły. Masz pomysły jak coś usprawnić? Chętnie je przetestujemy.

5)      Co oferuję?

-Poznasz wiele nowych produktów chemii budowlanej i nauczysz się ich zastosowania

-Poznasz własne predyspozycje oraz otrzymasz wsparcie w rozwoju.

-Otrzymasz umowę o pracę

-Dostęp do profesjonalnych narzędzi

-Odzież roboczą.

-9-10godzinny  dzień pracy.

-Praca na terenie Pułtuska i okolic oraz Warszawy.

-Szkolenia na budowie, a po pół roku szkolenia wyjazdowe

-Transport do pracy poza teren Pułtuska.

-Atmosfera sprzyjająca rozwojowi

-Wynagrodzenie uzależnione od poziomu wiedzy 25-27zł/h netto. Dokładne informacje otrzymasz w kolejnym etapie rekrutacji.

Co nas wyróżnia na tle firm remontowych?

1)      Ponadprzeciętna wiedza i solidność

2)      Poczucie sensu w naszym zawodzie

3)      Jasne warunki współpracy

4)      Przestrzeganie kodeksu pracy

5)      Rozwojowe środowisko

6)      Jak aplikować?

CV jest mile widziane, ale nieobowiązkowe. Żeby aplikacja została rozpatrzona musisz odpowiedzieć według poniższego klucza. W razie braku CV potrzebuję informacji takich jak:

-imię i nazwisko

-miejsce zamieszkania

-datę urodzenia

-adres e-mail

-ukończone szkoły, wykształcenie, ukończone kursy

 Dodatkowo chcę wiedzieć:

-Czym aktualnie się zajmujesz?

-W jakich firmach pracowałeś?

-Czy posiadasz prawo jazdy?

-Jakie były Twoje zadania w innych firmach?

-Które czynności w zawodzie lubisz najbardziej?

-Których czynności nie lubisz wykonywać?

-Czego chciałbyś się nauczyć lub w jakim kierunku chcesz się rozwijać?

-Dlaczego chcesz zmienić pracę?

Etapy rekrutacji (WAŻNE):

1)      Wysyłasz zgłoszenie na podstawie ogłoszenia o pracę. Im więcej informacji tym lepiej.

2)      Jeśli Twoja odpowiedź na ogłoszenie może wskazywać, że jesteś dobrze dopasowany do naszej firmy, otrzymasz maila ze szczegółowymi informacjami współpracy, pytaniami sprawdzającymi Twój poziom wiedzy i dalszymi instrukcjami. Jeśli w ciągu 7 dni nie otrzymasz odpowiedzi, to znaczy, że Twoje zgłoszenie zostało odrzucone.

3)      Jeśli otrzymasz wiadomość zwrotną, to znaczy, że dostałeś się do ostatniego etapu, którym jest bezpośrednie spotkanie.

Czas od Twojego zgłoszenia do zatrudnienia, może trwać do miesiąca, więc proszę o uzbrojenie się w cierpliwość.

 Masz dodatkowe pytania? Brakuje informacji, które są dla Ciebie ważne? Jeśli tak to daj mi znać w wiadomości.

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 909835905