2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Rataje
Grafton Recruitment
Dodane Dzisiaj o 09:22

Ambasador_ka marki

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, znanego producenta kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, szukamy pasjonatów i pasjonatek branży beauty, gotowych do podjęcia roli w naszym projekcie jako:

Ambasador/ka kosmetyków

Twoje zadania:

  • Aktywne promowanie produktu,

  • Przedstawianie informacji dotyczących nowości, promocji a także stałych produktów,

  • Dbanie o wizualizację produktu,

  • Weryfikacja dostępności produktu w punktach sprzedaży,

  • Doradzanie odnośnie wyboru produktów,

  • Promowanie marki poprzez wykonywanie makijażu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),

  • Mile widziana znajomość kosmetyków oraz doświadczenie z makijażem,

  • Mile widziany status studenta.

Benefity:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość uzyskania premii w oparciu o wyniki sprzedaży,

  • Praca przez 80 godzin miesięcznie (6 godzin dziennie głównie od środy do soboty).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 917940894