2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Brzeźno
Rekruter Visbro
Dodane Dzisiaj o 12:07

AMAZON KURIER! Oferty pracy w Niemczech! Drezno i okolice

Wynagrodzenie

12 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Amazon jako kurier/kierowca! Szukamy energicznych i zaangażowanych osób, gotowych do pracy w dynamicznym środowisku.

Drezno, Leipizg, Hannover, Hamburg, Kolonia, Bayreuth

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B, ważne co najmniej pół roku

  • Wysoka kultura osobista

  • Motywacja do pracy

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na pewno będzie dużym plusem. Natomiast nie jest to wymagane.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

Twoje obowiązki:

  • Dostarczanie przesyłek Amazon do klientów zgodnie z harmonogramem, dbając o ich terminowość i jakość obsługi

  • Zapewnienie wysokiego standardu bezpieczeństwa podczas podróży oraz dbałość o czystość i stan techniczny pojazdu

  • Współpraca z dyspozytorem i ścisłe wykonywanie jego poleceń

  • Aktywne uczestnictwo w zebraniach pracowniczych

  • Dbanie o reputację firmy

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową w przedziale 14-16 euro

  • Przejrzyste zasady współpracy

  • Zakwaterowanie

  • Wsparcie na miejscu

  • Po dłuższym okresie pracy - możliwość uzyskania auta służbowego lub wsparcie finansowe na dojazdy

  • Stałe zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2300-3000 euro netto miesięcznie

  • Dodatkowe benefity: dieta za każdy dzień, bonus świąteczny

  • Korzystanie z nowoczesnych pojazdów dostawczych

  • Służbowy smartfon i narzędzia pracy

  • 24 dni urlopu oraz możliwość urlopu bezpłatnego

  • Perspektywy rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w Amazonie i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoją aplikację! Skontaktuj się z nami przez portal OLX lub WhatsApp pod numerem +49 157******941

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w miłej atmosferze!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 917349850