2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Sącz
Dodane 22 maja 2024

Al.Capone zatrudni Sprzedawców / Studentów

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sieć Specjalistycznych salonów z Alkoholem AL.CAPONE poszukuje Sprzedawców do pracy w Nowym Sączu

TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez sieć;

  • Obsługa klientów zgodnie z przyjętym standardem;

  • Doradztwo klientowi z zakresu doboru odpowiedniego alkoholu

  • Dbałość o standard ekspozycji;

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;

WYMAGAMY:

  • dyspozycyjności

  • chęci do nauki i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • rzetelności i uczciwości

  • silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów

  • uczciwości

  • odpowiedzialności

  • sumienności

OFERUJEMY:

  • stabilną, interesującą pracę

  • raz w roku dla najlepszych zagraniczne wakacje na koszt firmy

  • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych

  • degustacje i wyjazdy na festiwale branżowe

  • umowę o pracę / umowę zlecenie

  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole

CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać jako odpowiedź na to ogłoszenie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 918418190