2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Bydgoszcz
Dodane 30 maja 2024

Poszukujemy nowego członka do naszego młodego, ambitnego zespołu !

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Przyłącz się do naszej zgranej ekipy jako Doradca Klienta!

Jesteśmy dynamiczną firmą, która szuka ambitnej osoby do obsługi klienta.

Jeśli cenisz pracę zespołową, posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i chcesz rozwijać się w branży usługowej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

  • Gotowości do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Otwartości na nowe wyzwania i chęci nauki.

  • Zdolności do pracy w zespole i współpracy z innymi.

Twoje obowiązki:

  • Doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej

  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Porządkowanie dokumentacji

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym i zgranym zespole, gdzie liczy się współpraca i wsparcie.

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków i kultury firmy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki uznaniowe.

  • Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do swoich potrzeb.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV .

Nie czekaj - dołącz do nas już dziś i zacznij swoją karierę jako Doradca Klienta w naszej firmie!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918734694