2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świętokrzyskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śmiłów
Dodane 14 maja 2024

agronom/specjalista do spraw produkcji rolnej

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Śmiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy:

Agronom / Specjalista do spraw produkcji rolnej

Miejsce pracy: Stacja Hodowli Roślin w Śmiłowie

Opis stanowiska:

  • udział w przygotowywaniu gleby pod uprawę;

  • zarządzanie procesami siewu roślin;

  • monitorowanie procesu zbierania plonów;

  • działanie w kierunku poprawy żyzności gleb;

  • zapobieganie i eliminowanie szkodników, chwastów i chorób;

  • wprowadzanie ulepszeń i nowych rozwiązań technologicznych;

  • planowanie i wykonywanie zabiegów ochronnych;

  • doradztwo w zakresie uprawy roli;

Podstawowe wymagania:

- znajomość procesu produkcji roślinnej i hodowlanej

- znajomość środków ochrony roślin i ich zastosowania

- prawo jazdy kat. B,T – warunek konieczny

- znajomość maszyn rolniczych

- obsługa komputera

- komunikatywność

- wykształcenie kierunkowe(min. średnie)

Miejsce składania CV:

KHBC Sp. z o.o. Oddział Stacja Hodowli Roślin w Śmiłowie, Śmiłów 3 27-530 Ożarów w godzinach od 7.00 do 15.00

Lokalizacja

Śmiłów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Śmiłów
ID: 918253049