2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Słoneczne
Dodane 31 maja 2024

Agent/Pośrednik Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobywa od 2007 roku. Wypracowaliśmy od tego czasu wiele kompleksowych rozwiązań dla Klientów, które pozwalają skutecznie realizować ich cele.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Agent / Pośrednik Nieruchomości.

Posiadasz doświadczenie, ale poszukujesz kompleksowych rozwiązań dla Klientów i możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze gdzie Twoje zdanie będzie miało znaczenie?

Nie posiadasz doświadczenia, ale chciałbyś rozpocząć swoją karierę na rynku Nieruchomości?

Trafiłeś w Punkt!

Zakres obowiązków:

-budowanie długofalowych relacji z Klientami

-aktywne pozyskiwanie i obsługa ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

-organizacja dokumentacji oraz procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Oferujemy:

-wysokie wynagrodzenie prowizyjne + „pakiet wsparcia na start”

-szkolenie od podstaw oraz szkolenia w trakcie rozwoju zawodowego wśród najlepszych z branży!

-pełne wsparcie merytoryczne i mentorskie na każdym etapie

-unikalny system, w którym Twoje oferty będą promowane przez ponad 650 biur nieruchomości, a na Twój sukces pracować będzie ponad 5 000 Agentów Nieruchomości

-profesjonalny sprzęt, kamery sferyczne 360 stopni i pakiet niezbędnych narzędzi

-dobrą atmosferę i elastyczne godziny pracy

-gotowe i skuteczne rozwiązania marketingowe

-współpracę z Ekspertem Kredytowym, Notariuszami, Rzeczoznawcami Majątkowymi, Geodetami, Audytorami ds. Świadectw Charakterystyki Energetycznej

Oczekujemy:

-doświadczenia w sprzedaży

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów i podejmowaniu decyzji

-umiejętności sprzedażowych

-zaangażowania i systematyczności

-chęci samorozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

-dobrej organizacji pracy i samodzielności

-prawa jazdy kategorii B wraz z własnym samochodem

-dyspozycyjności

Mile widziane:

-znajomość języków obcych

Wysyłając swoją aplikację koniecznie dopisz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 919030656