2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Agent Nieruchomości- Zacznij zarabiać na Nieruchomościach!

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Partnerzy w Nieruchomościach to zespół doświadczonych profesjonalistów, na codzień związanych z rynkiem finansowym, inwestycyjnym i nieruchomościami. Z sukcesami pomagamy w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości w Krakowie oraz okolicach.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Agent Nieruchomości.

Twoje zadania:

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości

  • Realizacja celów sprzedażowych określanych indywidualnie

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Nawiązywanie relacji oraz pośrednictwo w sprzedaży oraz kupnie nieruchomości

Czego oczekujemy:

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności negocjacji oraz sprzedaży

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • Determinacji w realizacji celów

  • Kreowania rozwiązań

Co otrzymasz:

  • Know-how w zakresie pozyskiwania klientów

  • Jasny i wysoki poziom wynagrodzeń

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz sprzedaży

  • Pełne wdrożenie i wsparcie całego zespołu

  • Konkursy oraz bonusy sprzedażowe

  • Możliwość rozwoju własnej struktury sprzedażowej

Tworzymy nową jakość na rynku nieruchomości, rozwiązujemy problemy naszych klientów, myślimy koncepcyjnie, stawiamy sobie ambitne cele i je realizujemy!

Sprawdź czy branża nieruchomości jest dla Ciebie!

Wyślij zgłoszenie na adres: zgloszenia(a)partnerzywnieruchomosciach.pl

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wewnętrzne wymagania naszej firmy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 884464919