2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
janus Kamil
Dodane 09 maja 2024

Agent nieruchomości - Tecnocasa II oddział Grabiszyn

Wynagrodzenie

3 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Agencja nieruchomości Tecnocasa - jedna z największych sieci biur nieruchomości w Europie - poszukuje pracowników do swojego zespołu w jednym z trzech biur we Wrocławiu:

  • Oddział II przy ul. Grabiszyńskiej 92A

Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie, która od ponad 30 lat buduje swoją markę w branży nieruchomości.

Poszukujemy osób nastawionych na rozwój i osiąganie postawionych celów. Nie wymagamy doświadczenia w branży nieruchomości, ponieważ na początku pracy oferujemy naszym pracownikom specjalistyczne szkolenia sprzedażowe oraz tematyczne związane z rynkiem sprzedaży nieruchomości.

Ponadto, na początku każdy nowy pracownik jest pod opieką doświadczonego pracownika, który pomaga w pozyskiwaniu i sprzedaży nieruchomości oraz wdraża w pracę w Tecnocasie.

Dzięki temu w krótkim czasie nabierzesz odpowiednich umiejętności i doświadczenia, aby odnosić sukcesy w branży nieruchomości.

Twój zakres obowiązków obejmować będzie m.in.:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

  • Współpraca z klientami i przeprowadzenie klienta przez cały proces zakupu/sprzedaży najmu/wynajmu

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

Jako jedni z nielicznych w branży oferujemy jasny system wynagrodzeń, oparty na podstawie, premii oraz prowizji, która jest zależna od oszęgniętego wyniku.

Nasi pracownicy mają także szansę zostać kierownikiem placówki, a następnie otworzyć własne biuro. W ten sposób rozwijamy markę Tecnocasa, posiadając ponad 30 oddziałów w Polsce oraz niemal 4000 na całym świecie.

Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w branży nieruchomości, nie czekaj i aplikuj już dziś!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914386863