2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Grzegórzki
Dodane Dzisiaj o 12:24

Agent Nieruchomości_Podstawa + Prowizja + Premia_Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Tecnocasa to firma będąca jedną z największych sieci biur nieruchomości w Europie, z obecnością w 11 krajach.

 W Polsce działamy już od 20 lat.

Oferujemy możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Naszym priorytetem jest wprowadzanie młodych współpracowników na rynek, wspieranie ich rozwoju zawodowego i zapewnianie skutecznych szkoleń.

Poszukujemy osób zorientowanych na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów. Nie wymagamy doświadczenia w branży nieruchomości, ponieważ na początkowym etapie pracy zapewniamy specjalistyczne szkolenia sprzedażowe i techniczne związane z rynkiem nieruchomości.

W pierwszym okresie zatrudnienia każdy nowy pracownik będzie pod opieką doświadczonego Agenta, który pomoże w pozyskiwaniu ofert, sprzedaży nieruchomości i wprowadzi w pracę w Agencji.

Dzięki temu szybko zdobędziesz niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby osiągać sukcesy w branży nieruchomości!

Twój zakres obowiązków obejmie m.in.:

  • Pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

  • Współpraca z klientami i prowadzenie ich przez cały proces zakupu/sprzedaży, najmu/wynajmu

  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

Oferujemy transparentny system wynagrodzeń, oparty na stałej podstawie, prowizji oraz premiach uzależnionych od osiągniętych wyników.

Nasi pracownicy mają również możliwość awansu na stanowisko kierownicze i otwarcia własnego biura, co przyczynia się do dalszego rozwoju marki Tecnocasa, posiadającej ponad 30 oddziałów w Polsce i prawie 4000 na całym świecie.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do zgranego zespołu, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w branży nieruchomości, nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Nasze biuro mieści się w centrum Osiedla Oficerskiego, przy ul. Józefa Brodowicza

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO").

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 886563385