2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent nieruchomości - Doradca ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Biuro Nieruchomości ONYX HOME poszukuje kandydatów stanowiska Agentów Nieruchomości. Szukamy ludzi ambitnych i nastawionych na sukces. Dołącz do nas, przekonaj się, że praca nie musi być przykrą koniecznością, a rynek nieruchomości może stać się Twoją pasją.

Nie wymagamy doświadczenia (przewidziane szkolenie przygotowawcze).

Aktualnie rekrutujemy na 2 wolne miejsca.

Zakres obowiązków:

  • budowa indywidualnej bazy klientów,

  • pozyskiwanie ofert nieruchomości (sprzedaż, wynajem),

  • sporządzanie opisów, planów i dokumentacji fotograficznej,

  • prezentacje nieruchomości,

  • aktywna obsługa klienta popytowego,

  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej,

  • utrzymywanie relacji z notariatami i pośrednikami finansowymi,

Wymagania:

  • nastawienie rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy,

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • pracowitość i dobre zarządzanie własnym czasem pracy,

  • kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,

  • znajomość branży nieruchomości będzie Twoim atutem,

Oferujemy:

  • kontrakt b2b (działalność gospodarcza) lub umowa zlecenie,

  • wynagrodzenie oparte na system prowizyjnym,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, aparat fotograficzny),

  • przyjazną atmosferę,

  • elastyczny czas pracy.

Informacje o firmie ONYX HOME - biuro nieruchomości mające swoją siedzibą w centrum Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 104A/3, posiadające w swoich szeregach licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, współpracujące z trójmiejskimi kancelariami notarialnymi i pośrednikami finansowymi. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Pakiet naszych usług obejmuję pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie oraz najmie nieruchomości.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 914389727