2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 13 maja 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

7 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się siecią biur nieruchomości w Polsce z ponad 120 oddziałami w kraju. Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji). Zacznij zarabiać w nieruchomościach!

Co zapewniamy:

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność (stanowią one 90% nasze bazy!)

  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)

  • Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

  • Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

  • Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe

  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Twoje zadania:

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Rozwój i realizacja własnych pasji

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu!

  • Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • Determinacji w realizacji celów i pracowitości

  • Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem!

Tworzymy silną markę, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans. Naszą siłą jest RÓŻnorodność. Wybierz Freedom w nieruchomościach!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 917997050