2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Marki
Dodane 17 maja 2024

Agencja ubezpieczeniowa zatrudni pracownika do sprzedaży

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Ubezpieczenia Rosa zatrudni pracownika z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń i posiadającego odpowiednie egzaminy i zaświadczenia.

Praca stacjonarna.

Zapewniamy szkolenia i pomoc we wdrożeniu w powierzone obowiązki.

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera

  • wykształcenie min. średnie - matura

  • pewność siebie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • szybkie przyswajanie wiedzy

  • chęć do pracy

  • min 3 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa biura

  • pozyskiwanie nowych klientów/ poszerzenia bazy danych

  • kalkulowanie/ ofertowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 889582517