2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słupca
Dodane 16 kwietnia 2024

Administrator sieci, Programista

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego zespołu IT poszukujemy Administratora Sieci Informatycznej, Programisty, który odpowiadać będzie za zarządzanie infrastrukturą IT oraz wsparcie techniczne.

 Zakres obowiązków

  • Podstawowa konserwacja oraz naprawa sprzętu komputerowego, urządzeń biurowych i drukarek

  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie systemów, aplikacji i sprzętu IT

  • Weryfikowanie poprawności funkcjonowania systemów, aplikacji i sprzętu IT

  • Zapewnienie ciągłości pracy sieci LAN/WAN/WLAN/VPN z zachowaniem standardów i zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych

  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych

  • Przygotowywanie i dbanie o aktualność dokumentacji technicznych

  • Analiza wymagań na podstawie dokumentacji projektowej

  • Optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL

  • Współpraca z konsultantami serwisowymi w zakresie obsługi zgłoszeń użytkowników systemu

  • Bieżąca administracja systemem Comarch XL

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz programów i systemów komputerowych

 Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz sprzętu IT

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 10/11, Windows Serwer

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft 365

  • Podstawowa znajomość funkcjonowania domeny oraz protokołu RDP

  • Znajomość narzędzi zdalnego zarządzania stacjami roboczymi

  • Znajomość sieci komputerowych

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami

  • Znajomość konfiguracji urządzeń Mikrotik

  • Znajomość urządzeń brzegowych Fortinet

  • Znajomość działania obsługi Qnap

  • Podstawowa znajomość operacji na bazach danych

  • Umiejętność programowania w Oracle PL/SQL na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu administrowania system ERP XL Comarch

  • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP - Comarch ERP XL – w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu

Prosimy o aplikacje za pośrednictwem formularza OLX.

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 912198747