2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Natalia
Dodane 14 maja 2024

Administrator nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się wynajmem mieszkań na terenie Bydgoszczy i okolic, poszukuje administratora nieruchomości. Posiadamy ponad 200 mieszkań w Centrum Bydgoszczy.

Zakres zadań na powyższym stanowisku:

  • kompleksowe zarządzanie przekazaną do obsługi nieruchomością w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących ze Wspólnotą oraz kontrahentów,
  • organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • kontrola stanu zarządzanych lokali,
  • prezentacja mieszkań,
  • koordynacja przygotowania mieszkań na wynajem,
  • windykacja,
  • umiejętność wymiany zamka.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • miłego usposobienia, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, dyspozycyjności
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu (MS Office)
  • samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość awansu
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość zdobycia wielu bezcennych doświadczeń i praktycznych umiejętności związanych z rynkiem nieruchomości

Prosimy o wysyłanie CV w wiadomości poprzez portal olx. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 683328673