2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Garwolin
Dodane 14 maja 2024

Account Manager firma produkcyjna Garwolin

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zajmujemy się rekrutacją od 15 lat, dlatego dysponujemy bazą 120 000 kandydatów i doświadczeniem, które pozwala nam prowadzić skuteczne rekrutacje stałe specjalistów i menedżerów dla różnych branż. Twój wymarzony pracownik – nasze zadanie!

Aktualnie, dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Manager - Custom Pack sp. z o.o.

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe: 5000-8000 zł brutto.

Premię uzależnioną od wyników.

Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów w przyszłości.

Twoje główne zadania:

Identyfikacja i analiza potrzeb klientów.

Dopasowanie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych.

Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy.

Sprzedaż opakowań zadrukowanych z tektury falistej (F0427, F025, F0201).

Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów współpracy i potwierdzanie harmonogramów.

Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wyznaczonymi strategiami.

Uczestnictwo w targach międzynarodowych oraz spotkaniach z klientami.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze poligrafii lub zarządzania.

Minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku międzynarodowym.

Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Samodzielność, zdolności organizacyjne i sprzedażowe.

Kreatywność, systematyczność, dyspozycyjność.

Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.

Znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym.

Lokalizacja: Garwolin - praca stacjonarna w biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, nie czekaj! Aplikuj już teraz. Każda aplikacja zostanie dokładnie rozpatrzona przez nasz dział personalny, a najlepsi kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Gremi Personal figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem : 18077.

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 904896679