2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Stawiguda
Dodane 17 maja 2024

Pracownik sklepu

Wynagrodzenie

23,42 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stawiguda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki

• Obsługa kasy fiskalnej

• Nadzór kasy samoobsługowej

• Utrzymanie czystości w kasie oraz w pobliżu kasy

• Komunikacja z klientami

• Dobra orientacja w sklepie oraz asortymencie

• Układanie towaru na półkach (z towarem przyjeżdża paleta, na palecie znajdują się różne towary między innymi: kawy, herbaty, słodycze, cukierki, pieluchy i pasty do zębów). Zadaniem pracownika jest ułożenie wszystkich towarów na półki. Każdy produkt ma swoje określone miejsce.

• Kontrola jakości produktów świeżych, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia i utylizacja produktów przeterminowanych, produktów złej jakości oraz produktów uszkodzonych z półek i lodówek.

• Inne zadania zlecane przez kierownictwo

Czas pracy

Praca 6 dni w tygodniu zmiany 8 - 10 godzinne.

• 1 zmiana 06:00 – 16:00

• 2 zmiana 14:00 – 23:00

• 3 zmiana 21:00 – 06:00

Kierownik sklepu przygotowuje dokładny harmonogram pracy. W trakcie zmiany przysługuje 15 minut przerwy wliczone do czasu pracy. Średni czas pracy wynosi do 200 - 210 godzin miesięcznie.

Stawka

• 23,42 PLN netto PIT-37 (do 30tys)

• Dopłata za własne zakwaterowanie 1,62 PLN netto za godzinę

Dla Studentów do 26 roku życia

• 29,00 PLN netto

• Dopłata za własne zakwaterowanie 2,00 PLN netto za godzinę

Ważne informacje:

• umowa zlecenie

• Po dwóch tygodniach pracy możliwe jest pobranie zaliczki (do 300 PLN)

• Po dwóch miesiącach pracy można złożyć wniosek na kartę pobytu tymczasowego

Lokalizacja

Stawiguda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Stawiguda
ID: 915422061