1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Uroda i zdrowie
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Łódzkie
  6. Pozostałe - Łódź
  7. Pozostałe - Śródmieście
PromujOdśwież
  • Firmowe

Oferta pracy: Manager Ochrony Zdrowia w Prywatnym Szpitalu w Centrum Łodzi

Prywatny Szpital w Centrum Łodzi poszukuje doświadczonego Managera Ochrony Zdrowia,
który dołączy do naszego zespołu i będzie współodpowiedzialny za efektywne zarządzanie operacjami placówki.

Miejsce pracy: Centrum Łodzi

Obowiązki:

- zarządzanie codziennymi operacjami szpitala, w tym nadzór nad personelem medycznym i administracyjnym.

- poszukiwanie lekarzy do współpracy.

- planowanie i implementacja strategii rozwoju placówki w oparciu o cele biznesowe i potrzeby pacjentów.

- zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług medycznych oraz zgodności z obowiązującymi standardami i przepisami.

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z personelem medycznym, pacjentami oraz dostawcami usług medycznych.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w zarządzaniu placówką medyczną lub pokrewnym obszarem działalności.

- znajomość przepisów i standardów dotyczących ochrony zdrowia.

- doskonałe umiejętności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne.

- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz podejmowania szybkich decyzji.

- wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, administracją zdrowia lub pokrewnym obszarem.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej w centrum Łodzi.

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach szpitala.

- konkurencyjne wynagrodzenie.

- pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, gdzie liczy się dobro pacjenta i wysoka jakość opieki.

Dołącz do naszego szpitala i wspólnie pracujmy na rzecz zapewnienia najlepszej opieki zdrowotnej dla naszych pacjentów w sercu Łodzi! Prześlij swoje CV pod ogłoszeniem
ID: 917206807

Skontaktuj się

Pulsmed Sp. z o.o.

Na OLX od kwiecień 2018

Ostatnio online w dniu 09 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 09 maja 2024

Prywatny szpital w Łodzi zatrudni Managera Ochrony Zdrowia

Użytkownik

Lokalizacja