1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Budowa i Remont
  4. Remonty i wykończenia wnętrz
  5. Remonty i wykończenia wnętrz - Małopolskie
  6. Remonty i wykończenia wnętrz - Kraków
  7. Remonty i wykończenia wnętrz - Podgórze
Projektant Wnętrz Kraków | Praca częściowo zdalna
PromujOdśwież
  • Prywatne

Magari Group od 5 lat zajmuje się inwestowaniem na krakowskim rynku nieruchomości. Kupujemy mieszkania na rynku pierwotnym, projektujemy, wykańczamy i sprzedajemy. Poszukujemy do stałej współpracy projektanta z pasją do wnętrz, który wyniesie nasze mieszkania na nowy wyższy poziom.

Oczekujemy

- Kreatywności, otwartości i pasji do projektowania wnętrz
- Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Doświadczenie przy projektowaniu wnętrz
- Prawo jazdy kategorii B.
- Przesłania portfolio prac wraz z aplikacją
- Mile widziana wiedza z tematyki budowlano-wykończeniowej

Zakres obowiązków

- Przygotowanie projektu dla każdego mieszkania zawierającego:
- Projekt rozkładu funkcjonalnego mieszkania
- Projekt zmian w instalacji elektrycznej
- Projekt mebli z rozrysowanym wnętrzem
- Zbudowanie modelu 3d (sketchup)
- Wizualizacja układu mieszkania do oferty sprzedaży
- Dobór materiałów wykończeniowych do realizacji

Oferujemy:

- Szkolenie wstępne
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Praca zdalna + wizyty na wykańczanych mieszkaniach w Krakowie
- Opcjonalnie Samochód Firmowy
- Laptop, Telefon

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV + portfolio poprzez formularz OLX
ID: 914053372

Skontaktuj się

Paweł

Na OLX od wrzesień 2015

Ostatnio online w dniu 07 maja 2024

Dodane 23 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja