Aukcyjny pejzaz kupiony we Francji. Datowany na przelom XIX/XXw.
Lubie takie malarstwo. Po prostu dobry warsztat i duza wrazliwosc na piekno przyrody. Do tego ta patyna.. Oprawiony w stara oryginalna drewniana rame.
Rama: 50cmx42cm, praca 38cmx31cm.
ID: 912202035
Dodane 17 maja 2024
Obraz olej na płótnie Francja pejzaż XIX/XX w. Antyk aukcyjny
360 zł