Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Pejzaż
  6. Pejzaż - Mazowieckie
  7. Pejzaż - Warszawa
  8. Pejzaż - Ochota
Obraz olej na płótnie Francja pejzaż XIX/XX w. Antyk aukcyjny
PromujOdśwież
  • Prywatne

Aukcyjny pejzaz kupiony we Francji. Datowany na przelom XIX/XXw.
Lubie takie malarstwo. Po prostu dobry warsztat i duza wrazliwosc na piekno przyrody. Do tego ta patyna.. Oprawiony w stara oryginalna drewniana rame.
Rama: 50cmx42cm, praca 38cmx31cm.
ID: 912202035

Skontaktuj się

m.ochalski

Na OLX od wrzesień 2016

Ostatnio online dziś o 07:54

Dodane 17 maja 2024

360 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon