1. Strona główna
  2. Dla Dzieci
  3. Pozostałe dla dzieci
  4. Pozostałe dla dzieci - Małopolskie
  5. Pozostałe dla dzieci - Kraków
  6. Pozostałe dla dzieci - Czyżyny
My Little Pony. Zabawy i zadania z naklejkami - praca zbiorowa
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Stan: Nowe

Seria „Zabawy i zadania z naklejkam”i została opracowana tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek!
Tytuł poświęcony zupełnie nowej odsłonie popularnej licencji My Little Pony skierowany jest do dzieci, które zaczynają dopiero swą przygodę z książeczkami aktywizującymi. Z pewnością spodoba się fankom i fanom nowego filmu o kucykach, który miał premierę we wrześniu 2021 na platformie Netflix! Choć zadania nawiązują bezpośrednio do filmowej historii, nie trzeba jej znać, aby poradzić sobie z poszczególnymi łamigłówkami.
W książce znalazły się zadania kształtujące spostrzegawczość dziecka, sprawność ręki piszącej, proste zadania logiczne i zorientowane na rozwijanie twórczych zdolności malucha, a wszystkie powstały we współpracy z metodykami nauczania przedszkolnego.
Część dołączonych do książki naklejek przyda się podczas rozwiązywania łamigłówek, a część można wykorzystać jako ozdobę i, za zgodą rodzica, przykleić w dowolnym miejscu. Udanej zabawy!
ID: 905996875

Skontaktuj się

Leo Land

Na OLX od sierpień 2023

Ostatnio online wczoraj o 13:15

Dodane 09 maja 2024

Tylko przedmiot

9,99 zł

Cena z Przesyłką OLX

Safety Badge

Użytkownik

Lokalizacja