1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Budowa i Remont
  4. Instalacje
  5. Instalacje - Zachodniopomorskie
  6. Instalacje - Szczecin
  7. Instalacje - Centrum
Monter Klimatyzacji
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

**Poszukujemy pracownika do montażu klimatyzacji**

Firma Avanti Air poszukuje doświadczonego pracownika do montażu i serwisu systemów klimatyzacyjnych. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży HVAC.

**Obowiązki:**
- Montaż, instalacja i serwis systemów klimatyzacyjnych w różnego rodzaju obiektach (komercyjnych i prywatnych).
- Diagnoza i naprawa usterek oraz regularne przeglądy techniczne.
- Współpraca z klientami w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

**Wymagania:**
- Doświadczenie w montażu i serwisie systemów klimatyzacyjnych.
- Znajomość zasad działania i obsługi różnych typów klimatyzatorów.
- Umiejętność samodzielnej pracy oraz dbałość o szczegóły.
- Prawo jazdy kat. B.
Wynagrodzenie od 6000 na rękę w zależności od zaangażowania i doświadczenia
**Oferujemy:**
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od efektów pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
- Narzędzia oraz niezbędny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, prosimy o przesłanie swojego CV na adres [adres email] lub kontakt telefoniczny pod numerem [numer telefonu]. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
ID: 661235836

Skontaktuj się

User avatar

Adam

Na OLX od sierpień 2016

Ostatnio online w dniu 17 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 23 maja 2024

Avanti air

Użytkownik

Lokalizacja

O firmie