1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Korepetycje
  4. Niemiecki
  5. Niemiecki - Świętokrzyskie
  6. Niemiecki - Kielce
Język niemiecki, tłumaczenia, korepetycje, prace pisemne, zadania
PromujOdśwież
  • Prywatne

  • Forma zajęć: Online

  • Stawka za godzinę: 70 zł

Serdecznie zapraszam do współpracy dotyczącej tłumaczeń prostych w języku niemieckim oraz pomocy w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami niemieckojęzycznymi.
Oferuje również:
-korepetycje online;
-pomoc w zadaniach domowych i pracach pisemnych;
-pomoc w nadrobieniu zaległości;
-wyjaśnienie zagadnień gramatycznych;
-naukę praktycznego użycia języka poprzez konwersacje;
-pisanie/tłumaczenie korespondencji do niemieckich urzędów;
O mnie: Języka niemieckiego uczę się od szkoły podstawowej. Jestem absolwentką filologii germańskiej ze specjalnością język niemiecki biznesu. Dodatkowo uzyskałam przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela.Pracuje w Niemczech od 5 lat, mając do czynienie z żywym językiem oraz niemiecką kulturą na co dzień. Chętnie podzielę się swoją wiedzą , zdobytym doświadczeniem oraz obserwacjami z perspektywy osoby żyjącej w tym kraju. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a postępy uczniów to dla mnie największa motywacja do dalszej pracy. Zapewniam indywidualne podejście, do każdego ucznia, w przyjemnej atmosferze, bez stresu.
Warto podkreślić, że nauka języków obcych poszerza nasze horyzonty i jest świetną inwestycją na przyszłość.
Zajęcia prowadzę online, przy użyciu dowolnego komunikatora internetowego.Termin zajęć jest ustalany z tygodnia na tydzień, zarówno w godzinach popołudniowych, jak i przed południem.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
ID: 609069845

Skontaktuj się

User avatar

Asia

Na OLX od lipiec 2015

Ostatnio online w dniu 06 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 12 maja 2024

70 zł

Użytkownik

Lokalizacja