2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Komorów
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy spawaczy MIG /MAG Praca za granica Holandia, Belgia, Niemcy

Lokalizacja

Komorów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZATRUDNIMY SPAWACZY MIG /MAG

  • Wymagane doświadczenie: min roczne doświadczenie

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

  • Zapewniamy transport, zakwaterowanie i kompletne wyposażenie do wykonania danego zlecenia.

  • Oferujemy: praca za granicą rotacja 3/1 lub 4/1

  • Opis stanowiska: spawanie MAG, dlugoterminowe zlecenia glownie na konstrukcje stalowe, kontenery, czesci maszyn, blachy, stal czarna - zlecenia dobieramy do umiejetnosci pracownika.

  • Możliwa współpraca na UOP, Zlecenie, DG.

Uwaga! Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem całych zespołów 2/4/6 osobowych jak również pojedyncze osoby.

Praca za granica na terenie Europy: Holandia, Belgia, Niemcy,

Kontakt przez portal OLX, Wyslij zgloszenie, oddzwonimy i przedstawimy szczegoly oferty.

Lokalizacja

Komorów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Komorów
ID: 916495762